Snowscoot Klasik

                      

                               S  n  a  k  e  r   

Použití:

Freeride/Sjezdovky

Materiál:

Vysoce kvalitní tenkostěnná ocel průměr 20mm

Délka:

1640 mm

Hmotnost rámu bez lyží:

9,1kg

Hlavové složení:

Klasické 

Výška:

920 mm

Řidítka

680 mm

Podložky:

20 sHa

Gripy:

Lock-on 

Nosnost:

100 kg

Barva

Bílá s černou vidlicí,
Černá,
Červená s černou vidlicí

Cena:

14 300 Kč  10 790 Kč


Chtěli by jste si užít carvingových oblouků na sjezdovce, anebo si rádi odskočíte do načechraného prašanu? Pak je pro Vás modelová řada Snaker ta správná volba!

Modelová řada Klasik je určena nejen začínajícím jezdcům, kteří se se snowscootem teprve seznamují, ale i mírně pokročilým. Geometrie rámu je postavena na klasické platformě s využitím pro freeride/sjezdovky. Velký důraz je kladen  na plynulé a hladké ovládání i při vyšších rychlostech . Pro začínající jezdce je velice důležité aby od snowscootu vždy dostávali jasnou odezvu a  tak je tato modelová řada osazena lyžemi se stření tvrdosti. O přechod mezi lyžemi a rámem se starají mickroporézní podložky s tvrdostí 20 sHa, které svojí měkkostí ideálně tlumí sebemenší nerovnosti.

 

    
                       


                    B  e  a  s  t  e  r

Použití:

Freestyle/Park

Materiál:

Vysoce kvalitní tenkostěnná ocel průměr 20mm

Délka:

1590 mm

Hmotnost rámu bez lyží:

12.1kg

Hlavové složení:

Klasické

Výška:

920 mm

Řidítka

680 mm

Podložky:

20 sHa

Gripy:

Lock-on 

Nosnost:

100 kg

Barva

Šedá, Oranžová, Růžová, Zelená, Modrá světlá, Modrá tmavá

Cena:

14 300 Kč  10 790 Kč

 

 
   


 

Chcete-li od snowscootu nekompromisní manévrovatelnost a rádi si zajezdíte ve snowparku? Pak je modelová řada Beaster tím správným náčiním pro Vaše zimní radovánky.

Modelová řada Beaster Klasik je rovněž navržena pro začínající i mírně pokročilé jezdce.  Geometrie rámu je postavena na klasické platformě s využitím pro Freestyle/park. U tohoto modelu je vše navrženo tak aby byl snowscoot co nejvíce ovladatelný v nižších rychlostech.  Úhel  hlavové trubky je více kolmý  a tak lze velmi snadno provádět triky jako například Barspin či X-UP. Pro začínající jezdce je velice důležité aby od snowscootu vždy dostávali jasnou odezvu a  tak je tato modelová řada osazena lyžemi se stření tvrdosti. O přechod mezi lyžemi a rámem se starají mickroporézní podložky s tvrdostí 20 sHa, které svojí měkkostí ideálně tlumí sebemenší nerovnosti.